Елемент часопису
додано публікацію 

У Вас намічається святкова подія, знаючи що все з року в рік росте в ціні - виникла думка трішки заощадити, та отримавши інформацію з інтернету, що великі знижки на алкоголь чи ікру в самому розпалі в несертифікованих підпільних інтернет-магазинах. Подумайте гарно які ризики та наслідки можуть спіткати у майбутньому тих хто сяде за святковий стіл. 

Контрафактний алкоголь може становити значний ризик для здоров'я покупців. У ЗМІ часто повідомляється про випадки масових отруєнь контрафактним алкоголем, а також про випадки зі смертельними наслідками.

Через відсутність належного контролю якості або нагляду за процесом виробництва напоїв, вони можуть містити дуже велику кількість етанолу, збільшуючи ризик отруєння. Такі напої також можуть містити шкідливі та токсичні інгредієнти. Одним з найбільш поширених таких інгредієнтів є метанол, тип спирту, який додають в деякі контрафактні напої, щоб підвищити їх міцність. Вживання цього напою може викликати сліпоту та інші проблеми зі здоров'ям, а також часто призводить до летального випадку. Крім того, в деякі напої під час виробництва додаються токсичні хімічні речовини та продукти тваринного походження для прискорення бродіння. При вживанні даних напоїв та продуктів виникає високий ризик отруєння та інфекцій.

  • 1001
Коментарі
Інформація

Комунікаційна платформа BIG.UA

Close