Про BIG.UA
Про BIG.UA

Практично всі суспільно значущі процеси, події, явища залишають певний інформаційний відбиток.

        BIG.UA - канал комунікації використовується для поширення новин, публікацій, ідей, об’єднання однодумців у спільноти, організації заходів, координації зусиль людей України.

BIG.UA

У нас немає дурничок у вигляді ігор та різних розважальних передбачень. У нас немає каталогів музики чи кіно - це не наш профіль. У нас немає алгоритмів рекомендації старих знайомих таргетом по пошті чи мобільному. У нас немає каталогів: вузів, шкіл та роботодавців. У нас немає статичних статусів. Ми не витрачаємо мільйонів. Ми не задіюємо стадіони програмістів. Ми не перші хто намагається реалізувати щось подібне. Ми не змагаємось з міжнародними соціальними мережами. Ми не розігруємо гаджетів. Ми не копіюємо профілі у інших. Ми не створюємо флешмоби для переходу до нас. Ми не плануємо перезапускатись чи переіменовуватись по п'ять разів. Ми не збираємо Ваші кошти на власний розвиток. Ми не запрошуємо Вас в волонтери - бо ми самоорганізовані. Ми не плануємо продаж праворуч. Ми не інноваційні та нанотехнологічні. Ми не використовуємо блокчейн з афілітками та NFT для хайпу. Ми не децентралізовані. Ми не орендуємо площі та незалежні від витрат. Ми не надаємо сотні інтерв'ю. Нам немає потреби реєструватись на Кіпрі, Віргінських островах чи Великобританії. Ми достатньо захищені та потужні. Ми послідовні. Ми українці. Ми для українців! Ми не жарт. Ми прозорі. Ми незалежні. Ми інструмент для успішної комунікації. Ми покликані надати більше інформаційних можливостей малому бізнесу та організаціям України. PS: У нас немає можливості редагувати власні дописи та коментарі! Але Ви завжди можете видалити їх, якщо помилились, це зроблено задля уникнення викривлення інформації! Один користувач може надіслати 3 скарги на добу! Один користувач може створити 3 організації. Можливість автоматично запрошувати людей до груп, організацій не присутня - з об'єктивних причин.

Ми геть нічого не робимо щоб привернути Вашу увагу та заохотити якомога більше часу проводити за пк чи мобільним. Ми не сповіщаємо Вас про різне - по типу “начебто не чули давно новин від вас”, ми не спонукаємо лишити всі справи, та написати новий допис чи додати коментар. Ми не використовуємо алгоритмів рекомендацій людей яких Ви маєте знати, та не спамимо цими звістками. Ми не можемо замінити реальне живе спілкування! Часопис (оновлення) фільтрується Вами! Сповіщення налаштовуються також власноруч. І Вам вирішувати чи задіювати емоційне та відкрите висвітлення подій чи офіційно-діловий стиль мовлення. Ми не обмежуємо Вас у спілкуванні, критичному мисленні та висвітленні думок. Ми не використовуємо біометричних даних. Ми дбаємо про Вашу приватність і про те, щоб Ви могли керувати своїми даними.

Пройти реєстрацію на комунікаційній платформі BIG.UA та користуватись мобільними додатками мають змогу лише українці та мешканці України! Українська мова державна, саме тому вона єдина з доступних на платформі!

Інформація для організацій України:

        BIG.UA покращує прозорість, управління і підзвітність, допомагає організаціям безпосередньо взаємодіяти з аудиторіями за допомогою простого і рентабельного середовища. Допомагає швидко поширювати своєчасну інформацію. Створює прозоре місце для публічного обговорення вирішення локальних проблем. Допомагає створити високочутливе громадянське суспільство, допомагає організаціям залучити сегменти населення, яких важко досягти за допомогою традиційних засобів масової інформації.

Налагодження комунікації для ефективної взаємодії, завдяки прямому доступу до користувачів електронної платформи, аби привернути увагу до Вашої діяльності, створити позитивний імідж та сформувати влучні асоціації. Діджитал репутація та комунікативна компетентність - інструмент Вашого успіху у сучасному інформаційному середовищі, яке допоможе відкрити перед вашим бізнесом ряд нових можливостей, величезний потенціал для залучення уваги широкої і зацікавленої української аудиторії, допоможе підвищити впізнаваність бренду та прискорить процес швидко інформувати її. Можливість заявити про себе, свої продукти, зміни. З нами просто зрозуміти як постійно вдосконалювати Вашу продукцію, послуги та вчасно поліпшувати обслуговування.

        BIG.UA - великі можливості для аналізу та прогнозування розвитку подій. Моніторинг та аналіз коментарів дає змогу отримувати зворотний зв’язок і прогнозувати реакцію людей на ті чи інші події, а також знаходити та випробовувати нові способи впливу й моделювати ситуації. Широке охоплення цільової аудиторії – одна з найсуттєвіших переваг, адже саме вони є прямим каналом комунікації з громадськістю, завдяки якому Ви не тільки матимете більше контролю над викладенням фактів і аргументів, а й зможете охопити свою цільову аудиторію краще, повніше й швидше.

        BIG.UA - перехід від односторонньої до двосторонньої комунікації, що передбачає наявність зворотного зв'язку, залучення підписників спільноти до діалогу, отримання їхніх відгуків. Можливість відповідати безпосередньо на запитання та зауваження аудиторії дозволяє уникати непорозумінь та недостовірності інформації. Комунікаційна платформа біг.уа (біг юа)- соціальне медіа.

Чим краще організованою буде ваша присутність, тим кращим буде ваш контакт із громадськістю.

BIG.UA - ефективний канал для реалізації вашої комунікаційної стратегії.

Етикет спілкування

ВАРТО: Завжди відповідати на запитання, розміщені на вашій сторінці. Відповідати своєчасно. Швидко реагувати на критику. Робити свої звернення чи повідомлення більш особистими; пам'ятайте, що Ви звертаєтесь до реальної людини. Бути позитивними і ввічливими.

НЕ ВАРТО: Використовувати професійні жаргонізми й технічну термінологію. Забувати відповідати на позитивні коментарі. Копіювати й надавати одну й ту ж відповідь на різні коментарі. Видаляти коментарі (навіть негативні, якщо тільки вони не відверто образливі чи вульгарні).

Оригінальний видавець кожної статті зазначений на сторінці публікації.

«BIG.UA» прозоро ставиться до джерела публікації та являється в основній мірі першоджерелом інформації, а також вимагає цього від авторів новин, дописів та публікацій.

Інформація про право власності:

Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на «BIG.UA» належать авторам публікацій «BIG.UA».

Із всіх питань, звертайтеся на адресу: [email protected] або Україна, м.Київ 04213 а/c 111 або з мобільних та стаціонарних телефонів, згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку Телефон/факс* +38 (044) 222 56 66 (цілодобово)

* - автоматичний факс в будні дні з 9 ранку до першої години дня, для тел. нумерації міст (Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів)

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «BIG.UA».

© 2022, «BIG.UA»

Комунікаційна платформа BIG.UA

Close
  UA TOP Bloggers