Таємна кімната

Група YouTube-каналу ''Таємна кімната''

додано повідомлення  у  , Таємна кімната

Ігрова література. Журнал Шпіль! Випуск №1 2011 | Nich Ua

Майже рік мій канал Nich Ua жив одними лише оглядами. Сьогодні Ми виправимо цю ситуацію і запускаємо нову рубрику в якій поглянемо на різну ігрову літературу.

Почнемо із журналу «Шпиль!», який щомісяця видавався в україні з 2001 по 2015 рік. Ми оформили передплату лише з початку 2011, тому змогли лише частково ознайомитись із вітчизняною ігровою журналістикою. Прийшла пора виправити цю ситуацію.

Це перший випуск під назвою Ігрова література. Журнал Шпіль! Випуск №1 2011 рік із Super Meat Boy на обкладинці.

 • 266
додано повідомлення  у  , Таємна кімната

Короткі хоррор інді ігри itch io для слабких пк, які варто пройти | Таємна кімната

Шукати нові цікаві інді ігри - це особливе задоволення для мене. У бібліотеці Itch io величезна кількість Indie ігор і кожного дня додаються все нові цікаві проекти.

Привіт, це Nich і це вже друге відео із серії ''Короткі ігри, які варто пройти''. У цьому випуску я зібрав короткі хоррор інді ігри itch io для слабких пк, які варто пройти.

Не забудь поставити лайк під цим відео та залишити коментар. Так я буду розуміти, що рубрика, присвячена інді іграм Вам цікава і шукатиму нову цікаві indie games для Вас!

 • 391
додано повідомлення  у  , Таємна кімната

You Are Empty - унікальна українська гра

Українська ігрова індустрія набагато цікавіша, ніж нам здається. У нас достатньо цікавих проектів, які не соромно рекомендувати. Digital Spray Studios та Mandel ArtPlains у 2006 випустили гру, яку сміло можна назвати - You Are Empty - унікальна українська гра.

 • 388
додано повідомлення  у  , Таємна кімната

Факти та особливості Red Dead Redemption 2 - RDR2 (PC/PS4) | Таємна кімната

Red Dead Redemption 2 настільки велика та багатогранна, що осягнути її в рамках одного відео просто неможливо. Саме тому і з'явилось це відео, де я розповім про Факти та особливості Red Dead Redemption 2 - RDR2 (PC/PS4), які кардинально вирізняють її серед інших проектів студії Rockstar Games та ті, які запам'ятались особисто мені.

 • 406
додано повідомлення  у  , Таємна кімната

Філософія RDR 2 / Історія Артура Моргана Red Dead Redemption 2 (PC/PS4) | Таємна кімната

Це історія головного протагоніста гри RDR2 - Артура Моргана. Розповідь про банду Ван Дер Лінде та особистісний ріст персонажів. Про те, що відбувається у житті героїв гри та які життєві перипетії і сюжетні повороти зустрічає гравець, який прагне розібратись, що зробило NPC такими, якими ми їх зустрічаємо?

❗️ Якщо Ви боїтесь спойлерів, відео не рекомендється до перегляду, якщо Ви ще не завершили сюжетну частину гри ❗️

 • 423
додано повідомлення  у  , Таємна кімната

Halo: Combat Evolved (2001) - від Маніфест |Таємна кімната

Маніфест запускає хештеґ - і кожен може приєднатись до руху, створивши відео, в якому розповість про гру, яка найбільше асоціюється із дитинством.

Яку гру ти можеш назвати грою свого дитинства? Я не зміг стояти осторонь і не розповісти про Halo: Combat Evolved - гру, яка стала першою комп'ютерною грою, яку я пройшов. Дякую за увагу та не забудь підписатись, якщо раптом тут вперше. 😄

 • 499
додано повідомлення  у  , Таємна кімната

Kingdom: Classic - мінімалістична піксельна 2D інді-стратегія з 2015 року | Таємна кімната

Kingdom: Classic я вперше побачив ще у далекому 2015 році і вже тоді геймплей та середньовічна атмосфера цієї інді-гри полонили мою увагу. Уся гра виконана у мінімалістичному стилі.

Піксельна 2D графіка та простота керування дозволяють приєднатись до гри буквально гравцям будь-якого віку та рівня підготовки. Але без хорошого гайду по Kingdom протриматись до кінця з першого разу не вийде.

Хоча... про усе це та навіть більше я розповідаю у цьому відео. 😊 Приємного перегляду та не забудьте про лайки та активність. Це найкраща подяка мені за мою роботу 😃.

 • 511
додано повідомлення  у  , Таємна кімната

Якими були Сімпсони на PS1 - The Simpsons Wrestling | Таємна кімната

The Simpsons Wrestling - дев'ятнадцята гра у серії ігор про сімпсонів і єдина гра на playstation 1 про цю дивну сімейку. Чому усі популярні платформи того часу мали у своїй бібліотеці по декілька ігор із The Simpsons в заголовку, а легендарна консоль ps1 всього лише одну? Чи дійсно це найгірша гра PlayStation?

Детальна розповідь у моєму відео - Якими були Сімпсони на PS1 - The Simpsons Wrestling.

Це найважче відео на цей момент, що я робив. Sony Vegas та мій комп'ютер усіляко відмовлялись рендерити відео про The Simpsons Wrestling. Усе вийшло разу із 20, хоча і не в такому вигляді, як планувалось з початку. Але відео створене і я цьому безмежно радий!

 • 595
додано повідомлення  у  , Таємна кімната

G-Force - геройський сюжет із банальним геймплеєм гри Disney | Таємна кімната

G-Force я проходив на psp в оригіналі англійською. Після фінальних титрів задумався, а як же я буду розповідати про гру, якщо не зможу записати геймплей з консолі?

На допомогу прийшов емулятор PSP PSX та RetroArch. Саме з їх допомогою записаний і показаний геймплей G-Force. Дивлячись на ігри від Keen Games та Eurocom, здається, що знають вони свою справу.

Мабуть, Disney замовила саме те, що гравці і отримали. Бригада "М" могла бути іншою, але не судилося. Привіт з 2009!

 • 734
додано повідомлення  у  , Таємна кімната

8 Bit Killer - крута FPS інді-гра від locomalito | Таємна кімната

Ми продовжуємо говорити про відеоігри українською. Тема сьогоднішнього відео - інді гра під назвою 8 bit killer від легендарного locomalito, який не лише є майстром своєї ігрової справи, але ще й розповсюджує свої ігри безкоштовно (майже усі). Хороші інді-ігри для пк та ще й безкоштовно. Що може бути краще? 😎 Не забудьте підписатись на канал, якщо тут вперше. Ваша активність - найкраща подяка за мою роботу на YouTube.

 • 756
додано повідомлення  у  , Таємна кімната

Купівля PS2 в 2020 - Враження та думки про PlayStation 2 в Україні | Nich Ua

Це не просто історія PlayStation 2. Це МОЯ історія придбання та експлуатації консолі PS2 Slim в Україні на протязі цілих 7 років. 🌝 Насправді, ідея створення цього відео виникла раптово. Важко в одному відео вмістити усі думки про цю прекрасну ігрову консоль, якою я користуюсь так давно. На сьогодні PlayStation 2 - це моя основна платформа для ігор.

Якщо відео Вам сподобається, обов'язково буде продовження. В цьому відео розповім про те, як: - придбав приставку (ніколи не вживайте це слово), - попередніх власників консолі (купував б/в), - перші ліцензійні ігри - Extermination (2001), Devil May Cry (2001), Shrek 2 (2004), Space Race (2000), Gran Turismo 3: A-Spec (2001) та інші старі ігри, - прошивку та самописні диски, - мою колекції відеоігор, - чи варто купувати консоль ps2 в 2020 році.

 • 746

Комунікаційна платформа BIG.UA

Close