КМП-Електро

Товариство з обмеженою відповідальністю “КМП-ЕЛЕКТРО” (м.Київ, Україна) було засновано в червні 2006 року. Наша компанія – це команда професіоналів, які мають багаторічний практичний досвід роботи та здатні реалізовувати комплекс проектів в електротехнічній галузі будь-якого рівня складності в найкоротші терміни з гарантією високої якості.

Ми пропонуємо:

- Консалтинг. Надаємо нашим клієнтам повний комплекс консультаційних послуг в галузі побудови систем електроживлення та використання електроустаткування для промислових, медичних, адміністративно-офісних та житлових будівель: енергоаудит об’єктів, оцінка відповідності існуючих систем вимогам сучасних українських та міжнародних стандартів і потребам клієнтів, розробка технічних завдань та проектної документації, розробка рекомендацій по енергозбереженню, удосконаленню та модернізації;

- Монтаж. Компанія застосовує передові новітні технології електромонтажних робіт, використовуючи сучасні матеріали та техніку. Разом з електромонтажними роботами по прокладанню силових електричних мереж і мереж освітлення, ми проводимо комплекс монтажних і пусконалагоджувальних робіт складного електроустаткування: систем безперебійного живлення, пристроїв автоматичного вводу резерву, конденсаторних установок, дизель-генераторних електростанцій та інше.

- Постачання. При виконанні своїх проектів компанія використовує електричне обладнання та електричні матеріали вітчизняних та провідних світових виробників, серед яких ABB, Schneider Electric, Legrand, Powerware, EATON, Caterpillar, DKS, Siemens, Philips. Ми здатні в найкоротші терміни поставити замовникам весь спектр електротехнічної продукції від автоматичних вимикачів, силових розподільчих щитів, кабельної продукції, світильників та монтажної арматури до джерел безперебійного живлення і дизельних електростанцій.

ТОВ “КМП-ЕЛЕКТРО” щорічно отримує найвищий статус Преміум Партнера з продажу джерел та систем безперебійного живлення від компанії EATON.

Ми заслужено пишаємось результатами своєї роботи і впевнено розвиваємо партнерські відносини з нашими замовниками, клієнтами та постачальниками. Найкраща рекомендація ТОВ КМП-ЕЛЕКТРО» – якісно виконані проекти, бездоганна робота електричного обладнання та задоволення потреб клієнтів.

додано публікацію 

Сучасний ринок електротехнічної продукції пропонує різноманітне обладнання і комплектуючі чисельних торгових марок. Досвід виконаних проектів та відгуки наших клієнтів дозволили нам обрати найкращих виробників для кожної товарної групи. Критеріями вибору були: якість виробів, розумна ціна, наявність на складах, зручність та простота монтажу, ремонтопридатність та сервісна підтримка. Ми пропонуємо і використовуємо в своїх проектах:

- Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) торгової марки EATON серії Powerware (ТОВ “КМП-ЕЛЕКТРО” за 2007-2013 роки поставило своїм замовникам понад 1500 ДБЖ з подвійним перетворенням напруги типу On-Line UPS сумарною потужністю більше 4000 кВА).
- Блоки розподілу електроживлення (БРЖ, PDU) торгової марки EATON на 10А, 16А та 32А і статичні перемикачі напруги (STS).
- Акумуляторні батареї від виробників BB Вattery , CSB та Yuasa.
- Стабілізатори напруги СНПТО (Volter).
- Дизельні та бензинові електростанції Caterpillar, Europower.
- Конструктиви розподільчих щитів та аксесуари виробництва ABB та EATON.
- Автоматичні вимикачі, рубильники, роз’єднувачі виробництва ABB, EATON, Schneider Electric, Legrand.
- Контактори, реле, кнопки, перемикачі, світлова арматура ABB, Siemens, Schrack, Schneider Electric, Lovato.
- Кабельно-провідникова продукція запорізького заводу кольорових сплавів та заводу Інтеркабель.
- Металеві лотки, кабельрости, пластикові короби, пластикові труби та гофротруби від ДКС та МК.
- Розетки та вимикачі від ABB, Legrand, Polo, Berker, Schneider Electric.
- Світильники та прожектори торгових марок Світлові технології, Electrum, Philips.

  • 1057
додано публікацію 

В умовах конкуренції на ринку електромонтажних послуг потрібно мати свою перевагу. Ми обрали Якість. Саме якісне виконання електромонтажних робіт із застосуванням передових новітніх технологій гарантує бездоганну роботу побудованих електричних мереж та змонтованого електричного обладнання. Для збільшення багажу знань та навичок наші співробітники проходять навчання у виробників обладнання і приймають участь у тематичних конференціях та виставках. Спеціалісти ТОВ «КМП-ЕЛЕКТРО» готові застосувати свої знання та набутий досвід для виконання наступних робіт:

• Електромонтаж серверних і комутаційних приміщень та центрів обробки даних (ЦОД).
• Монтаж джерел безперебійного живлення (ДБЖ), пуско-налагоджувальні та профілактичні сервісні роботи по ДБЖ.
• Тестування та заміна акумуляторів в ДБЖ, реєстрація розрядних тестів.
• Монтаж дизель-генераторних електростанцій, електротехнічних конденсаторних установок.
• Виготовлення та електромонтаж ввідно-розподільчих пристроїв, силових розподільчих щитів, АВР та електричних пультів управління.
• Електромонтаж мереж внутрішнього і зовнішнього електроосвітлення.
• Електромонтаж мереж побутових та комп’ютерних навантажень.
• Електромонтаж силових мереж вентиляції та кондиціювання приміщень.
• Електромонтаж силових мереж технологічних навантажень (в медичних установах, поліграфічних комбінатах, на виробництві, тощо).
• Прокладання магістральних та кабельних мереж, конструкцій для прокладання кабелю.

  • 1071
додано публікацію 

Будівництво і експлуатація різноманітних об’єктів, незалежно від їх стану, породжує велику кількість питань електротехнічного характеру, що в більшості випадків можуть бути вирішені тільки з залученням профільних спеціалістів. Звертаючись до ТОВ «КМП-ЕЛЕКТРО» ви гарантовано отримаєте професійну консультаційну підтримку відносно побудови та експлуатації систем електроживлення та їх складових, що збереже Ваші ресурси та час. Ми Вам пропонуємо:

- Аналіз стану схемних рішень з електропостачання та електрообладнання об’єктів і подальшу розробку рекомендацій по удосконаленню, модернізації та вимогам сучасних українських та міжнародних стандартів;
- Проведення комплексних замірів показників якості активної і реактивної електроенергії та реальних навантажень об’єктів;
- Детальний аналіз електричних навантажень, розрахунок добових, місячних та річних графіків споживання електроенергії;
- Розробку рекомендацій по режимам роботи електротехнічного обладнання та зменшенню споживання електричної енергії;
- Розробку рішень з побудови систем безперебійного та гарантованого електроживлення;
- Роботи з проектування електрообладнання та електричних мереж для адміністративно-офісних, складських, торговельних, виробничих, медичних та житлових об’єктів;
- Розробку виконавчої документації з електрообладнання та електромереж об’єктів;
- Розробку технічних завдань та тендерних документацій.

  • 1076

Комунікаційна платформа BIG.UA

Close