Роман Коломієць

"Життя справді складне, і єдиний в нього підручник – досвід" Григорій Тютюнник

 • 99
 • 158
 • 498
 • 774
додано новину 

Через «Дію» вже можна замовити отримання «ковідної тисячі». Повідомляє українська соцмережа BIG.UA 

Для цього потрібно мати зелений сертифікат за дві успішні вакцинації.

Для оформлення необхідно зайти у додаток одного з банків партнерів та оформити віртуальну карточку.

Потім зайти у додаток дії та подати заявку на отримання тисячі гривень за вакцинацію.

Згодом будуть нараховані кошти які можна буде витратити на:

Залізничні квитки в межах України

Авіаквитки в межах України

Кінотеатри

Театри

Музеї

Виставкові
центри

Концерти

Спортзали

Книжкові магазини

А також:

Українці 60+ зможуть витратити "ковідну" 1000 грн на ліки – Зеленський

Більш детально: по 1000₴ усім повністю вакцинованим українцям

На Вінниччині діють шахраї, які під приводом виплати ковідної 1000 гривень видурюють персональну інформацію!

 • 1511
додано публікацію 

У Вас намічається святкова подія, знаючи що все з року в рік росте в ціні - виникла думка трішки заощадити, та отримавши інформацію з інтернету, що великі знижки на алкоголь чи ікру в самому розпалі в несертифікованих підпільних інтернет-магазинах. Подумайте гарно які ризики та наслідки можуть спіткати у майбутньому тих хто сяде за святковий стіл. 

Контрафактний алкоголь може становити значний ризик для здоров'я покупців. У ЗМІ часто повідомляється про випадки масових отруєнь контрафактним алкоголем, а також про випадки зі смертельними наслідками.

Через відсутність належного контролю якості або нагляду за процесом виробництва напоїв, вони можуть містити дуже велику кількість етанолу, збільшуючи ризик отруєння. Такі напої також можуть містити шкідливі та токсичні інгредієнти. Одним з найбільш поширених таких інгредієнтів є метанол, тип спирту, який додають в деякі контрафактні напої, щоб підвищити їх міцність. Вживання цього напою може викликати сліпоту та інші проблеми зі здоров'ям, а також часто призводить до летального випадку. Крім того, в деякі напої під час виробництва додаються токсичні хімічні речовини та продукти тваринного походження для прискорення бродіння. При вживанні даних напоїв та продуктів виникає високий ризик отруєння та інфекцій.

 • 1289
 • 821
додано публікацію 

У Вас виникла потреба оновити ремонт в квартирі чи навіть добудувати приміщення для дачі, це чудово! В першу чергу спробуєте у знайомих дізнатись контакти штукатурів, малярів, плиточників, спеціалістів з машинної штукатурки, але от халепа вони всі зайняті та мають гарні апетити і не беруться за такий об'єм робіт який є на вашому об'єкті. Ваші дії далі можуть розвиватись по-різному, але один з варіантів це пошук ремонтної бригади через інтернет оголошення. Тут все інакше, ціни нижче ринку та доброзичливі люди на телефоні. Ваша задача переконатись у фаховості робітників ремонтних робіт, щоб не витратити час та кошти марно! Але є ще один момент - шахраї. Останнім часом дуже популярна схема з ремонтом - це консультація на місці, прорахунки та доставка матеріалу на об'єкт. З Вас просять приблизно 60% від обумовленої винагороди, враховуючи привабливу ціну Ви погоджуєтесь. Далі Вам привозять матеріали, надають чек з націнкою в 30%, але Вас це не бентежить бо загальна сума з роботою виходить досить адекватною, та кажуть за тиждень почнемо роботу з ремонту. Проходить тиждень, Ви телефонуєте прорабу, а ремонтна бригада ще зайнята, ще через певний час хтось зламав ногу, хворіє або всі поїхали в іншу область до проблемного замовника з зв'язками. Ви починаєте розуміти що це все казки та хочете повернути кошти, та ясна річ поскаржитись на поганих майстрів з ремонту. Але Вам відмовлять як прораб так і та площадка де ви знайшли оголошення ремонту, бо матеріал вже у Вас і обману начебто й немає. Це такий сучасний бізнес з доставки матеріалів за дорого! Тому працюйте з перевіреними людьми та будьте обачні. Гарного ремонту.

 • 1475

Не працює Іnstagram, WhatsApp та Facebook (4 жовтня 2021 року)

У роботі Facebook, WhatsApp і Instagram стався глобальний збій

Користувачі з усього світу поскаржилися на збій в роботі соціальної мережі Facebook, месенджера WhatsApp і соцмережі Instagram (обидві належать компанії Facebook). Про це свідчить портал Downdetector, який відстежує роботу популярних інтернет-ресурсів.

Станом на 19:00 по києву, на збій в роботі Facebook поскаржилися понад 50 тис. Користувачів по всьому світу. Про проблеми з Instagram повідомили 52 тис. Чоловік, з WhatsApp - майже 16 тис.

Основні скарги пов'язані з роботою сайтів і додатків цих соцмереж, а також із з'єднанням з серверами. Користувачі WhatsApp також скаржаться на неможливість відправити повідомлення.

Серед тих, хто поскаржилися на збій в роботі, були жителі України, Німеччини, Італії, США, Великобританії, Канади, Нідерландів, Франції та ін.

Маршрути BGP, які обслуговують DNS Facebook, були відкликані, що зробило всі домени Facebook недоступними. 

 • 956
додано публікацію 

Якщо Вам надійшла пропозиція, або просто побачили оголошення про оренду акаунту в соцмережі. Майте на увазі, це порушення правил соцмережі, велика вірогідність втратити доступ до свого акаунту за який в найкращому разі отримаєте мізерні кошти, або можливість отримати перманентний бан від самої соціальної мережі.  

Чому це явище набирає обертів - дійсно це прибуткова справа, бо акаунти в оренді будуть відкручувати заборонену рекламу різноманітних онлайн казино, сервісів, тоталізаторів, біодобавок, фінансових пірамід, та фіктивних інтернет магазинів. Справа в тому, що згодом ці махінації будуть визначені та настане блокування.

Не провокуйте шахраїв до злочинних дій, та не будьте ошуканими!

 • 1616
додано публікацію 

В інтернет-термінології, «троль» - людина, яка розміщує грубі або провокаційні повідомлення в Інтернеті, наприклад, в дискусійних форумах, заважає обговоренню або ображає його учасників. Слово «тролінг» може характеризувати безпосередньо одне повідомлення, або в цілому розміщення таких повідомлень. Зазвичай поняття «тролінг» використовується, щоб описати діяльність тролів.

Найхарактернішою рисою тролінгу є те, що його метою в кінцевому рахунку завжди є привернення уваги до власної персони. Троль хоче відчути свою значущість і популярність, справити незабутнє враження, і для цього пускає в хід будь-яких заходів. Зазвичай це люди, які страждають комплексом неповноцінності, розчаровані або втомлені від повсякденної рутини. Але слід також пам'ятати, що крім чисто суб'єктивних проявів тролінг взято на озброєння бійцями інформаційних воєн. У цьому випадку мета застосування тролінгу - це, зокрема, відведення уваги від гострих тем і переведення конструктивного обговорення в перепалку, а також один з методів нападу шляхом агресивного вкидання наклепу, компромату, чуток і т.п.

Тролінг може використовуватися в якості експерименту, при якому внаслідок анонімності є можливість випробувати межі терпіння людей і порушити правила етикету без серйозних наслідків. Це може бути бажанням переконатися в міцності рамок дискусії або спробою перевірити реакцію людей.

Анонімний пошук уваги: троль прагне домінувати в дискусії, викликаючи гнів.

Розвага: деяких забавляє думка, що людину зачіпають затвердження абсолютно незнайомих людей.

Гнів: використання тролінгу з метою висловити ворожість групі або якоїсь точки зору.

Крик про допомогу: багато тролі в своїх повідомленнях скаржаться на життя - сім'я, стосунки, школа, робота, здоров'я (хоча в принципі неможливо знати, чи є це тільки частиною тролінгу).

Самоідентифікується себе в якості тролів і їх захисники вважають, що тролінг є просунутим методом поліпшити обговорення або співвідношення сил.

Виклик: просто хочеться переконатися, чи здатний на таке, і чи можна в цьому досягти успіху - наприклад, дурити користувачів, створивши інший нікнейм і особистість.

Трата часу інших: одна з найпривабливіших цілей тролінгу - витратити якомога менші зусилля і час на те, щоб спровокувати інших на безглузду витрату якомога більших зусиль і часу.

Зміни в поглядах всієї групи: роздути обговорюване питання до такої міри (зазвичай з використанням клонів), щоб змусити людей переглянути власні погляди на нього.

Перевірка роботи системи: наприклад, щоб побачити, як відреагують на явне порушення ті, хто стежить за порядком.

Подолання комплексу меншовартості або безпорадності шляхом отримання досвіду управління навколишнім середовищем, нехай навіть віртуальної.

Самоствердження.

Сатира: в цих випадках люди вважають себе не тролями, а неправильно понятими гумористами або політичними коментаторами.

Задоволення, що отримується від особистих нападок (садизм).

Переслідування: якщо людина була мішенню нападок на одному форумі і змінив його на інший, щоб уникнути їх продовження, використовувати тролінг як засіб повернути йому відчуття дискомфорту онлайн.

Мисливці на тролів: цей тип користувачів часто завдає не меншої шкоди, ніж сам троль. Одне повідомлення троля може залишитися непомітним, але десять мисливців на тролів, негайно відреагував, в змозі звести нанівець будь-яку дискусію.

 • 1719
Участь в організаціях
Мої публікації

Комунікаційна платформа BIG.UA

Close