·   · 52 публікацій

Капери та прогнози на події

Капери це ті люди які продають прогнози на події по підписці, або навіть інформацію про начебто договірні матчі.

На мою думку існують люди які володіють великими сумами грошей та інформацією недооцінених результатів, але вони не будуть ділитись нею, бо коефіцієнт знизиться.

Капери відкручують рекламу з великою готівкою буцімто виграшів, з атрибутами успіху та його легким здобутком. Використовують агресивну саморекламу. Потім маючи декілька тисяч підписників продають пакети доступу на місяць та більше. Згодом розсилають ці прогнози, ті хто ризикне малою сумою та виграє, поставить наступного разу більше і програє, а потім ще раз, щоб відігратись бо йому підкажуть як діяти. Хтось не зробить ставку, а хтось програє і забуде. Будь-який варіант задовільнить капера. Юридично він не несе відповідальності за інформаційні послуги. А ті люди які будуть йому писати з скаргами та проханням повернути кошти просто будуть заблоковані.

Люди які володіють статистикою подій та розбираються в алгоритмах існують, але їх зовсім обмаль, і для того щоб їх віднайти та перевірити потрібно самому досконало розумітись на темі певного спорту. Тому як завжди будьте обачні! Це завжди ризик.

Також ознайомтесь: Ставки та азартні ігри

0 0 0 0 0 0

Комунікаційна платформа BIG.UA

Close